ТУРНИР У КОШАРЦИ

9. марта 2006. године се одржало окружно такмичење средњих школа у кошарци. Домаћин овог турнира је било Пријепоље. Екипа Економске школе у саставу Милутин Мирјачић, Иван Алексић, Владимир Марић, Милош Живановић – Мечек, Слободан Секулић, Немања Богдановић, Зоран Ратковић, Жарко Ђурић, Никола Цицварић, Марко Лазаревић, Милосав Крстонић, на челу са професорком Јасмином Бајић, освојила је треће место од седам екипа.

У првом мечу су лагано савладали екипу Чајетине, али у полуфиналу осим што су се борили са домаћом екипом Пријепоља морали су да се боре и са катастрофалним суђењем судија, иначе тренера клуба из Пријепоља чија је већина играча играла на овом турниру. На крају ипак разочарани момци су изашли са терена, али им треба честитати на феноменалној борбености и слози.

Милосав Крстонић


Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.