Овај млади састав је недавно избацио спот за песму „Нови почетак“. То је био повод за мој разговор са Марком, басистом бенда. Момци из бенда EASTOCK су шармантни, имају одличну енергију, сјајну свирачку технику. На својим наступима подижу публику.“На исток када пођем, знам да добро ћу да прођем“. Вама препоручујем да, уколико будете у прилици одете на наступ ових младих момака и уверите се у то.
Даница Божовић