Назив нашег школског листа није било лако изабрати као што ви мислите. Постојало је више предлога, од којих је изабран Кеш као најпогоднији и најзинимљивији (одлуку смо донели демократски гласањем). Ово су називи који су тада били предложени:
Зез (Заједница Економских Задругара), Фан, Економац, Профитер, Менаџер, Мали пословник, Школска мрежа, Врабац, Будући бункераш, Бедак, Трулеж, Тупко и глупко, Пропалитет (наш фаворит), My school story.
Такође је и за слоган листа имало више предлога:
- Кад већ немаш читај Кеш
- Сталоне је танго, ми смо Кеш
- Не буди леш, читај Кеш
- Ми правимо Кеш, ви само треба да га узмете
- Лист који се чита
Надамо се да смо направили прави избор. Ако имате неки предлог направите да вас чујемо (птичице!).
Душан (DLC) Ваљаревић